O firmie

Od prawie dwudziestu lat dbamy o komfort pracy naszych klientów dostarczając im nowoczesne i wysokiej jakości maszyny rolnicze renomowanych marek, m.in. takich jak: Zetor, SaMASZ, Metal-Fach, Akpil, LandStal, Farmtrac.
 
Oferujemy również wysokiej jakości części zamienne do maszyn rolniczych oraz ciągników, a także dostosowując się do potrzeb klientów i zapewniając im kompleksową opiekę techniczną, świadczymy usługi serwisowe mobilnie oraz w naszych stacjonarnych punktach.
 
Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić innowacyjne rozwiązania, skuteczne wsparcie oraz usługi odpowiadające na zmieniające się potrzeby naszych klientów.

 

Dlaczego warto nas wybrać?

Nowoczesna technologia i dobra jakość

Sprzedajemy nowoczesne i wysokiej jakości maszyny, które przekładają się na efektywność i obniżenie kosztów, a także poprawę komfortu pracy. Dodatkowo oferujemy produkty sprzyjające zrównoważonemu rozwojowi rolnictwa, np. poprzez redukcję zużycia paliwa, optymalizację wykorzystania zasobów naturalnych i minimalizację negatywnego wpływu na środowisko.

Kompleksowość usług oraz wsparcie

Oferujemy klientom pomoc przy zakupie sprzętu odpowiadającemu aktualnym oraz przyszłym potrzebom, doradztwo w zakresie wyboru najkorzystniejszych opcji finansowania, wysokiej jakości części zamienne do maszyn rolniczych oraz ciągników oraz profesjonalny serwis - świadczymy usługi serwisowe w naszych stacjonarnych punktach oraz mobilnie, dostosowując się do potrzeb klientów i zapewniając kompleksową opiekę techniczną.

Partnerstwo

Budujemy relacje oparte na zaufaniu i partnerskiej współpracy z klientami, aby lepiej zrozumieć ich potrzeby i dostosować ofertę do indywidualnych wymagań.

 

Doświadczenie

Działamy na rynku od 2006 roku. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić innowacyjne rozwiązania, skuteczne wsparcie oraz usługi odpowiadające na zmieniające się potrzeby naszych klientów.

 

Obserwuj nas